• Telefoon 024 678 85 22
  • [javascript protected email address]
Contact

Workshops met Lindenberg Cultuurhuis

Lindenberg Cultuurhuis verzorgde op onze school twee workshops

Workshop Foto kieken

Tapir 2

Leerlingen uit groep 1, 2, 3 en 8 hebben in de klas een gastles gekregen over Foto Kieken. Samen kijken naar foto’s, wat zie je, wat gebeurt er, en hoe is het gemaakt? We hebben samen met de leerlingen gepraat over wat een foto is en wat het zou kunnen zijn. Maar natuurlijk mochten de leerlingen ook zelf foto's maken! Niets leukers dan zelf op het knopje drukken en de wereld even stilzetten.

Workshop Etsen (thema Jungle)

De workshop Etsen begon met een introductie op etsen. Daarna gingen de kinderen aan de slag in de aula, het Etsatelier. Thema: Jungle. De workshop was een groot succes, met een heleboel prachtige, kleurrijke etsen als resultaat.

Tapir 1